آگوست
14
2015

پوشش Kتایی مرزی بهینه در شبکه های حسگر بیسیم با استفاده از Voronoi Diagram

دراین پروژه به مسئله پوشش Kتایی مرزی بهینه در شبکه های حسگر بیسیم با استفاده از ورونوی دیاگرام(Voronoi Diagram) پرداخته می شود. در این پروژه به مطالعه دقیق مقاله زیر پرداخته و معایب و مزایای آن را به طور کامل دسته بندی شده است. این پروژه می تواند برای دانشجویان رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر بسیار مفید باشد.

Optimal k-support Coverage Paths in Wireless Sensor Networks

توضیحات کامل پروژه شامل  ۴۴ صفحه می باشد.

 

PN116_2

 

PN116_1

 

توجه: اصل مقاله انگلیسی نیز در این پروژه ضمیمه شده است.

پیشرفت های اخیر در کوچک سازی، طراحی مدارهای کم مصرف و تجهیزات ارتباطی بی سیم ساده وکم مصرف و نیز توسعه شرکت های تولید کننده منابع انرژی کوچک به همراه کاهش هزینه های تولید کارخانه ای،موجب ایجاد دیدگاه فناوری جدیدی با نام شبکه های حسگر بی سیم شد در بسیاری از کاربردهای شبکه های حسگر بی سیم ،اغلب ما نیازمندیم که یک مسیر را از یک نقطه مبداتا یک نقطه مقصد پیدا کنیم.به طوری که آن مسیر ،بهترین انتخاب تحت مقیاس و اندازه گیری کیفی خاص باشد. به عنوان مثال ،هنگامی که شبکه ی حسگر برای کنترل کردن یک محیط کاری استفاده می شود و یک اتفاق اضطراری وقوع پیدا میکند.شبکه حسگر باید مسیری را که کاربران را از یک محل کاری به خروجی مطمئنی راهنمایی کند ، تامین نماید.

در این مقاله ،هدف ما یافتن محل هایی با قابلیت مشاهده بالا از سوی حسگرهاو شناسایی کردن بهترین مناطق هدایت و پشتیبانی است.بادر نظر گرفتن یک شبکه حسگر بی سیم ،ما علاقه مند به طراحی الگوریتم هایی هستیم که به مسئله ذیل می پردازند.

 

——————————————————————-

فرمت فایل ها: Docx, PDF

تعداد صفحات: ۴۴ صفحه

حجم فایل: ۹٫۱۹ MB

——————————————————————-

برای دانلود پروژه، لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

400,000 ریال – دانلود

از این که حامی پروژه را برای دانلود انتخاب نموده اید، سپاسگزاریم.

1 دیدگاه + فرستادن دیدگاه

فرستادن دیدگاه

راهنمای دانلود

برای دانلود، کافی است که بر روی لینک دانلود آن کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت آنلاین شوید. بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانکی و مبلغ، پرداخت انجام شده و لینک دانلود نمایش داده می شود.

از این که حامی پروژه را برای دانلود انتخاب نموده اید، سپاسگزاریم.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای خرید و دانلود، لطفا از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایید.

HamiProje@Gmail.com

تبلیغات

alibaba02

تقویم شمسی

اردیبهشت ۱۴۰۳
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱