مه
30
2015

تجزیه و تحلیل حمله DOS در شبکه های حسگر بیسیم با UML

شبکه های حسگر بی سیم (WSN) از تحولات مهم دهه های اخیر است، رفتارهای قوی آنها باعث ضبط و انتقال داده ها در محیط های نامطمئن و نامناسب شده است. این شبکه ها متشکل از گره های مختلفی هستند که کار دریافت و ذخیره سازی و انتقال داده ها به ایستگاه اصلی را انجام می دهند. اگر چه شبکه های حسگر بی سیم مزایای بی شماری دارند، ولی آنها با برخی کمبودها و محدودیت ها مواجه هستند، از آنجایی که ما قادر به تامین منبع انرژی بی پایان براي شبکه های حسگر بی سیم نیستیم، تامین انرژی آنها به باطریهای کوچکی محدود شده است. در نتیجه مصرف توان کمتر به بهبود طول عمر آنها منجر می شود.

در يک تهاجم از نوع DoS ، مهاجم از دستيابی کاربران تائيد شده به اطلاعات و يا سرويس های خاصی ممانعت می نمايد . يک مهاجم با هدف قرار دادن کامپيوتر شما و اتصال شبکه ای آن و يا کامپيوترها و شبکه ای از سايت هائی که شما قصد استفاده از آنان را داريد ، باعث سلب دستيابی شما به سايت های Email ، وب سايت ها ، account های online و ساير سرويس های ارائه شده بر روی کامپيوترهای سرويس دهنده می گردد .
دراین پروژه به تجزیه و تحلیل سیستم شی گراء حمله DOS در شبکه های حسگر بیسیم پرداخته شده و نمودارهای مربوطه طراحی و با توضیحات کامل پیاده سازی شده است.این پروژه با نرم افزار Rational Rose پیاده سازی شده و شامل فایل MDL که رسم نمودارها در Rational Rose می باشد، فایل داکیومنت (DOC) که یک فایل ۷۸ صفحه ای با تشریح کامل شبکه های حسگر بی سیم می باشد. همچنین فایل داکیومنت دیگری که نمودار ها و توضیحات آنها در آن درج شده است.
نمودار های رسم شده در این پروژه به صورت زیر می باشد:

Use Case Diagram(نمودار موارد کاربرد استراتژی مقابله با حملات مسدود کننده)
Use Case Diagram(نمودار موارد کاربرد تشخیص حمله)
Use Case Diagram(نمودار موارد کاربرد انواع حملات)
Use Case Diagram(نمودار موارد کاربرد حملات مسدود کننده)
Use Case Diagram(نمودار موارد کاربرد ساختار شبکه های حسگر بیسیم)
Activity Diagram(نمودار فعالیت برای حمله به صورت DDOS)
Activity Diagram(نمودار فعالیت حمله به لایه های شبکه)
Activity Diagram(نمودار فعالیت حمله های DOS)

SE105_1

SE105_2

برای دانلود این پروژه، لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرستادن دیدگاه

راهنمای دانلود

برای دانلود، کافی است که بر روی لینک دانلود آن کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت آنلاین شوید. بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانکی و مبلغ، پرداخت انجام شده و لینک دانلود نمایش داده می شود.

از این که حامی پروژه را برای دانلود انتخاب نموده اید، سپاسگزاریم.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای خرید و دانلود، لطفا از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایید.

HamiProje@Gmail.com

تبلیغات

alibaba02

تقویم شمسی

خرداد ۱۴۰۳
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱