آگوست
14
2015

یافتن پوشش مرزی(سد-مانع) با کمترین تعداد حسگرها در شبکه های حسگر بی سیم

در این پروژه به روش یافتن پوشش مرزی با کمترین تعداد حسگر در شبکه های حسگر بی سیم پرداخته می شود. در این پروژه به مطالعه  دقیق مقاله زیر پرداخته و معایب و مزایای آن را به طور کامل دسته بندی شده است. این پروژه می تواند برای دانشجویان رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر بسیار مفید باشد.

Finding barriers with minimum number of sensors  in wireless sensor networks

توضیحات کامل پروژه شامل  ۴۲ صفحه می باشد.

توجه: اصل مقاله انگلیسی نیز در این پروژه ضمیمه شده است.

PN117_1

 

الگوریتم ما اولین و بهترین برای تأمین کردن راه حلی توزیع شده برای مسئله پوشش مانع با حداقل گرده ( حسگر ) در شبکه های حسگر بی سیم آسنکرون می باشد. یکی از مقوله های کاربرد اصلی برای شبکه های حسگر بی سیم (WSNs) شناسایی کردن مزاحمان وارد شونده در محیط و مکان های محافظت شده می باشد. برای مثال در شناسایی مزاحمت و نظارت و مراقبت مرز ( حاشیه ) ، موانع حسگری برای کنترل اینکه آیا مزاحمی از حاشیه و مرز محافظت شده رد شده و عبور می کند یا خیر استفاده می شوند.

PN117_2

یک مجموعه از حسگرها فعال می شوند و محل و ناحیه های حس شده توسط آن ها یک سد ( مانع-مرز ) را می سازند.به منظور شناسایی کردن تمام مزاحمت ها در مانع نباید هیچ فاصله و جای خالی باشد ، [ مرجع ۱] که « سد ( مانع ) قوی و مستحکم » نامیده می شود. در این مقاله ما فقط موقعیت و وضعیت سدهای مستحکم را بررسی و مطالعه می کنیم. معمولا حسگرها توسط هواپیماها پایین انداخته می شوند و یا اینکه توسط توپ ها ( توپخانه ها ) پخش می شوند. گره های حسگر به کار گرفته شده باید برای به طور کلی ایجاد کردن سدها و موانع خود تنظیم گر باشند.

 

 

——————————————————————-

فرمت فایل ها: PDF, Docx

تعداد صفحات: ۴۲ صفحه

حجم فایل۵۰٫۴ MB

——————————————————————-

برای دانلود پروژه، لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

130,000 ریال – دانلود

از این که حامی پروژه را برای دانلود انتخاب نموده اید، سپاسگزاریم.

 

2 دیدگاه + فرستادن دیدگاه

فرستادن دیدگاه

راهنمای دانلود

برای دانلود، کافی است که بر روی لینک دانلود آن کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت آنلاین شوید. بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانکی و مبلغ، پرداخت انجام شده و لینک دانلود نمایش داده می شود.

از این که حامی پروژه را برای دانلود انتخاب نموده اید، سپاسگزاریم.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای خرید و دانلود، لطفا از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایید.

HamiProje@Gmail.com

تبلیغات

alibaba02

تقویم شمسی

خرداد ۱۴۰۳
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱