نوامبر
27
2020

تجزیه و تحلیل آموزشگاه موسیقی با استفاده از UML

در این پروژه به تجزیه  تحلیل آموزشگاه موسیقی پرداخته و تمامی Actor ها و UseCase های این سیستم به طور کامل شناسایی و گزارشی کامل در مورد آموزشگاه موسیقی ارائه گردیده است.

نمودار های این پروژه با نرم افزار Rational Rose پیاده سازی شده و فایل word آن در ۲۰ صفحه نگارش گردیده است. این پروژه دارای فایل های Pdf, Word و Mdl می باشد.

سناریو :

*کنسرت:

استاد در پایان هر دوره از آموزش گزارشی را به مسئول ثبت نام(منشی)می دهد و مسئول ثبت نام تقاضای برگزاری کنسرت را به معاونت می دهد و معاونت در صورت موافقت مجوز را صادر می کندو از مسئول زمانبندی و برنامه ریزی(منشی) درخواست زمانبندی کنسرت می کند.مسئول برنامه ریزی تمام گزارش های اساتید را بررسی و برنامه ریزی می کند، و برگه زمانبندی را به معاونت می دهد.معاونت از مدیر روابط عمومی درخواست هماهنگی های لازم جهت برگزاری کنسرت می دهد.مدیر روابط عمومی ابتدا باید هماهنگی های خود را در زمینه ی سالن اجرا انجام میدهد.بنابراین درخواستی به مسئول سالن می دهد و مسئول سالن پس از انجام بررسی های لازم ،در صورت خالی بودن سالن در زمان تعیین شده، با برگزاری کنسرت در سالن موافقت می کندو قراردادی را تنطیم می کنند.از آن پس مدیر روابط عمومی به دنبال تبلیغات می رود و درخواست طراحی و چاپ پوستر،بلیط ،بروشور را به طراح می دهد.

از آنجایی که برای هر کنسرت بروشور جزء ملزومات است و محتویات آن را قطعات اجرایی در کنسرت ،تشکیل می دهد، مدیر روابط عمومی در خواستی را به مسئول ثبت نام می دهدو ایشان برای این درخواست قطعات را از اساتید دریافت و به مدیر روابز عمومی تحویل می دهد و ایشان آنها را به دست طراح می رساند.

در انتهای کارطراحی و چاپ نوبت به پرداخت هزینه ها می رسد که مدیر روابط عمومی فاکتور را دریافت و به معاونت می رساند و معاونت هم آن را به مسئول و مدیر حسابداری داده و با زدن دو امضا توسط مسئول حسابداری و معاونت در فرم تسویه حساب هزینه ها پرداخت میشود.

حال نوبت به تبلیغات می رسد،مدیر روابط عمومی درخواست شروع  تبلیغات را به مسئول تبلیغات و مسئول سایت و درخواست علس برداری و فیلم برداری را به مسئول سمعی بصری می دهد.

بازدیدکنندگان یا به صورت اینتزنتی بلیط رزرو می کنند و یا به فروشگاه موسسه مراجعه بلیط تهیه می کنند.آنها در روز کنسرت از بروشور های موجود در سالن استفاده  ودقایقی قبل از شروع کنسرت بلیط های خودرا به مسئولیت نشان داده و به سمت جایگاه خود راهنمایی می شوند.

پس از اتمام کنسرت نوبت به پرداخت هزینه سالن می رسد که مسئول و مدیریت سالن صورت حساب را نزد مسئول حسابداری برده و پس از زدن امضای اول توسط معاونت و امضای دوم توسط مسئول و مدسر حسابداری در فرم تسویه حساب،هزیته ها پرداخت می شوند.

SE114_1 SE114_2

نمودارهای این پروژه شامل:

Use Case Diagram (نمودار موارد کاربرد کامل آمزشگاه موسیقی)

Sequence Diagram (نمودار توالی برای کنسرت)

Sequence Diagram (نمودار توالی برای خرید اینترنتی)

Sequence Diagram (نمودار توالی برای ثبت نام و  پذیرش اساتید)

Sequence Diagram (نمودار توالی برای ثبت نام حضوری)

Activity Diagram, Swimlane Diagram(نمودار فعالیت برای ثبت نام حضوری)

Activity Diagram, Swimlane Diagram (نمودار فعالیت برای کنسرت)

Activity Diagram, Swimlane Diagram (نمودار فعالیت برای خرید اینترنتی)

Activity Diagram, Swimlane Diagram (نمودار فعالیت برایثبت نام و پذیرش اساتید)

Activity Diagram, Swimlane Diagram (نمودار فعالیت برای ثبت نام اینترنتی)

Class Diagram(نمودار کلاس با جزئیات کامل  آموزشگاه موسیقی)

ابن پروژه می تواند به عنوان یک پروژه کامل برای درس تجزیه و تحلیل سیستم ها – درس مهندسی نرم افزار- و آزمایشگاه مهندسی نرم افزار مورد استفاده قرارگیرد.

 

برای دانلود پروژه، لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

از اینکه حامی پروزه را برای دانلود انتخاب نموده اید، سپاسگزاریم

2 دیدگاه + فرستادن دیدگاه

  • سلام.
    خیلی پروژه خوبی بود داداش. دمت گرم

    • سلام.
      قربانت موفق باشید.

فرستادن دیدگاه

راهنمای دانلود

برای دانلود، کافی است که بر روی لینک دانلود آن کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت آنلاین شوید. بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانکی و مبلغ، پرداخت انجام شده و لینک دانلود نمایش داده می شود.

از این که حامی پروژه را برای دانلود انتخاب نموده اید، سپاسگزاریم.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای خرید و دانلود، لطفا از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایید.

HamiProje@Gmail.com

تبلیغات

alibaba02

تقویم شمسی

خرداد ۱۴۰۳
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱